Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
12-18-2009, 02:29 PM
Mesaj: #341
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Dubarbier: "Vom fi liniştiţi şi fără bani în vacanţă"

Nici jucătorii din Gruia şi nici oficialii nu au fost foarte afectaţi după eşecul cu PSV.

Mandorlini şi Mureşan au pus eşecul pe seama lipsei de motivaţie, în timp ce Dubarbier explică sec: "A fost greu, dar nu am reuşit". Totuşi, fotbaliştii din Gruia au ratat o primă consistentă, promisă de Paszkany în caz de victorie.

Totuşi, argentinianul vede partea plină a paharului şi spune că jucătorii ar trebui să fie mulţumiţi de anul 2009, care le-a adus Cupa, Supercupa şi locul unu la finalul turului.

"A fost un meci dificil, greu, am încercat să facem totul dar nu am reuşit. Vom fi liniştiţi şi fără bani în vacanţă. Cred că sezonul a fost până acum bun pentru noi, suntem pe locul 1 în campionat, însă regret că nu am mers mai departe în Europa League. Grupa noastră a fost dificilă. Lupta la titlu va fi una echilibrată, dar eu sper să jucăm în Champions League toamna viitoare", a declarat Dubarbier.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 12-18-2009 02:29 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
118 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut