Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
10-18-2009, 03:52 PM
Mesaj: #154
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Mureşan: "Am încredere în arbitri români şi nu vom cere brigăzi din străinătate"

Preşedintele lui CFR Cluj, Iuliu Mureşan, s-a declarat extrem de mulţumit de evoluţia jucătorilor, mai ales a celor achiziţionaţi în vară şi crede că arbitrajul a fost unul bun.

"Am fost mai buni decât ei pe tot parcursul meciului, atacanţii noştri nu au mai ratat ca în celelalte partide. Îi felicit pe băieţi, dar mai ales pe Antonio Conceicao, mai ales că s-a tot scris că ar fi fost demis dacă nu ar fi câştigat azi. El rămânea la echipă chiar dacă pierdeam. A fost o demonstraţie a jucătorilor transferaţi în vară şi în care nimeni nu a avut încredere", a spus Mureşan, precizând că "se pare că la golul lor a fost ofsaid, dar nu vreau să insist pentru că nu are nicio importanţă. Am încredere în arbitri români şi nu vom cere brigăzi din străinătate".

CFR Cluj a câştigat, sâmbătă, scor 4-1, în deplasare, cu Rapid, în derby-ul etapei a 10-a, şi a urcat pe prima poziţia în clasamentul Ligii I, luând locul chiar formaţiei giuleştene, care a coborât pe locul doi.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 10-18-2009 03:52 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
141 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut