RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Etapa 3: Steaua Bucureşti - Unirea Urziceni
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
In primul rand, nu-i normal sa bagi in seama acest lucru. Eu prefer sa ignor aceasta cancanarie, din respect pentru fotbal.
Respect pentru fotbal ar trebui sa aiba ei in primul rand nu noi...
Daniel, eu zic ca fara Ghionea suntem mancati rau de tot in aparare; si-asa e ea subreda; ok nu a facut un meci prea bun duminica dar sa nu uitam ca avem nevoie de experienta lui; dupa Radoi si Goian sa mai plece si Ghionea..viitorul nu suna deloc bine
Radu Banciu: 'Deaconu aduna si acuma brichetele de pe gazon' Smile)
Eu cred ca Steaua va castiga acest meci la cum joaca.

07Ex

Eu sper sa bata Unirea sau macar sa scoata un punct, desi la cum joaca Steaua va fi foarte greu.
egal, dar si cu posiblitatea de castig pentru Unirea
Daca se joaca fara spectatori sigur batem Big Grin
iata ce echipe de start da azi prosportul:
Steaua: Tatarsusanu - P.Marin,Baciu,Tudose,Golanski- Nicolita,A.Ionescu,Onicas,Szekely-Surdu,Kapetanos
Unirea:Arlauskis- Bordeanu,Fernandes,Galamaz,Maftei-Brandan,Paraschiv,Apostol-Rusescu,Bilasco,Frunza
Arbitru: Sebastian Coltescu
O veste buna , parerea mea: Rada e dat ca rezerva
Steaua are cea mai comica aparare din istoria ei. Mult umflata cu pompa echipa, in general. Nici nu stiu ce e mai bine pentru Urziceni: cand au jucat corect i-au facut cu arbitrii, cand au pasat de-a latul au dus Steaua in cupele europene si toata lumea a fost multumita.
Pagini: 1 2 3 4
URL de referinţă