Chestionar: Cine va fi câştiga mandatul de preşedinte FRF?
Mircea Sandu
Constantin Iacov
[Arată rezultate]
 
Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alegeri la FRF!!!
01-16-2010, 10:35 PM
Mesaj: #41
RE: Alegeri la FRF!!!
mtfk Sandu! paznic sa fie el! la cotetu cainelui lui iacov

[Imagine: lpgenI.php?productId=EURO00C&tex...;amp;font=]
[Imagine: xcxchhi8mv7.png]
plecat in vacanta
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-21-2010, 12:06 AM
Mesaj: #42
RE: Alegeri la FRF!!!
Sandu o sa castige . Din nou ...

Dupa sa nu ne miram de ce nu progresam la nivel de echipa nationala .
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-21-2010, 02:15 PM
Mesaj: #43
RE: Alegeri la FRF!!!
o sa castige Iacov, sunt aproape sigur de asta, sun 50-50% sanse, e la fel ca la voturile prezidentiale cu Geoana-Base, s-ar fi zis ca o sa iasa Geoana, e uite ca a iesit Base, asa o sa fie si aici!

[Imagine: lpgenI.php?productId=EURO00C&tex...;amp;font=]
[Imagine: xcxchhi8mv7.png]
plecat in vacanta
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-22-2010, 08:35 PM
Mesaj: #44
RE: Alegeri la FRF!!!
Paul Cazan: "Sandu are toate atu-urile pentru a ramane presedinte"


Fostul coleg al lui Mircea Sandu in perioada in care evoluau pentru Sportul Studentesc, Paul Cazan, are numai cuvinte de lauda la adresa "Nasului", desre care spune ca toate calitatile sale il recomanda pentru un nou mandat de presedinte al Federatiei Romane de Fotbal.

"Mircea Sandu este un un om care organizeaza foarte bine o activitate. Faptul ca este in comisiile de la UEFA si are un cuvant de spus acolo, inseamna ca oamenii de-acolo l-au ales pentru calitatile pe care le are. Poate ca are si el scaparile lui, a facut si el greseli ca orice om, dar una peste alta cred ca lucrurile bune le bat pe cele mai putin bune. In orice caz, la ora actuala trebuie sa se ocupe cat mai repede de infrastructura, astfel incat, pe langa noul stadion National, sa avem cel putin alte 4-5 stadioane la nivel de Uniune Europeana, pentru a ne putea gandi la organizarea unui Campionat European, sau a unei competitii de asemenea anvergura. Pe langa aceasta ar trebui sa se aplece sispre copii si juniori, pentru ca au niste conditii de pregatire foarte proaste", a declarat Paul Cazan pentru Sport Total FM.

Paralela intre Mircea Sandu - fotbalist si Mircea Sandu - conducator
"Schimbarea in ceea ce priveste jucatorul Mircea Sandu si conducatorul Mircea Sandu este radicala. El era un jucator impulsiv, sarea in ajutorul colegilor sau la arbitri, dar o data cu varsta s-a maturizat, acum este asezat, judeca lucrurile la rece, nu ia masuri la cald in Federatie. Tocmai de aceea cred ca a stat atat de mult timp la FRF. El are cam toate atu-urile pentru a conduce in continuare forul suprem al fotbalului romanesc."

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-22-2010, 08:49 PM
Mesaj: #45
RE: Alegeri la FRF!!!
Emerich Ienei: "Sandu ar trebui sa ramana intr-o functie onorifica"


Fostul antrenor al Stelei si selectioner al echipei nationale a Romaniei, Emerich Ienei, este adeptul unei schimbari in ceea ce priveste functia de presedinte al Federatiei Romane de Fotbal.

In ciuda relatiei bune pe care a avut-o cu Mircea Sandu, Ienei crede ca "Nasul" ar trebui sa ramana doar intr-o functie onorifica: "Eu am avut o relatie foarte buna cu Mircea Sandu, dar cand Gica Popescu si-a anutat candidatura, acum patru ani, am spus ca este bine sa se schimbe ceva, iar parerea mea a ramas aceeasi. Dupa parerea mea, o echipa de tineri la conducerea Federatiei Romane de Fotbal ar reprezenta un lucru benefic. Mircea Sandu n-a fost un presedinte rau, dar o schimbare ar fi buna. El ar trebui sa renunte si sa ramana intr-o functie de presedinte onorific", a declarat Emerich Ienei pentru Sport Total FM.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-23-2010, 01:10 AM
Mesaj: #46
RE: Alegeri la FRF!!!
De acord cu Emerich Ienei . Smile

Nu stiu ce au in cap indivizi precum Paul Cazan atunci cand decalra ca "Sandu are toate atu-urile pentru a ramane presedinte" :|

Ce atuuri ? Ce a facut Sandu pentru fotbalul romanesc ? Rolleyes
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-23-2010, 03:28 PM
Mesaj: #47
RE: Alegeri la FRF!!!
un kkt Smile scz expresia, ne-a facut de rusine fotbalul

[Imagine: lpgenI.php?productId=EURO00C&tex...;amp;font=]
[Imagine: xcxchhi8mv7.png]
plecat in vacanta
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-25-2010, 03:21 PM
Mesaj: #48
RE: Alegeri la FRF!!!
Sandu reales. 192- 67
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-25-2010, 05:24 PM
Mesaj: #49
RE: Alegeri la FRF!!!
Si acum se poate pune intrebarea "Ce a fost mai intai, Mircea Sandu sau fotbalul romanesc?"

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-25-2010, 08:18 PM
Mesaj: #50
RE: Alegeri la FRF!!!
Fotbalul, dar a fost otravit de Sandu, asta e Iacov imi pare rau...

[Imagine: lpgenI.php?productId=EURO00C&tex...;amp;font=]
[Imagine: xcxchhi8mv7.png]
plecat in vacanta
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
18 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut