Chestionar: Ce pronostic daţi?
1
X
2
[Arată rezultate]
 
Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
08-01-2009, 04:52 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 08-01-2009 04:56 PM de Sebi Raducu.)
Mesaj: #1
Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Sâmbătă, 8 august:

Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti, ora 21:00, GSPTV
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-04-2009, 11:55 PM
Mesaj: #2
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Sa-si revina Unirea tocmai cu noi? Noi n-am facut niciodata doua meciuri bune la rand din ce tin eu minte.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-05-2009, 10:12 AM
Mesaj: #3
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Unirea nu castiga cu Rapid. Va fi foarte greu sa mai reuseasca ceva in sezonul asta. Bursucului ii va fi greu sa-i motiveze pe jucatori dupa ce au castigat titlul, au plecat doi jucatori importanti: T. Balan si Varga si toata lumea ii va lua in serios anul asta. Hai sa zic un X, desi ar merge chiar 2 Smile
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-06-2009, 07:19 PM
Mesaj: #4
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
(08-04-2009 11:55 PM)mircovucinic23 Scris:  Sa-si revina Unirea tocmai cu noi? Noi n-am facut niciodata doua meciuri bune la rand din ce tin eu minte.

Cum dreaq n-am facut 2 meciuri bune la rand cand am devenit consacrati inca din campionatul trecut pt cate 3 meciuri bune consecutive in tur si 3 in returRolleyes
Merg pe piciorul lui Spada gol...2-1 pt Rapiduletzu' Cool

Cu prostul nescolarizat,te lupti un pic si ai scapat...dar duci o lupta colosala,cu prostul care are scoala Undecided
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-06-2009, 07:29 PM
Mesaj: #5
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Daca Rapidul vrea sa demonstreze ca este o echipa buna, trebuie sa continue opt victorii ca sa depaseasca baremul... Nu. Glumesc bineînţeles. Cine o bagă mai repede în poartă, acela va câştiga meciul.Rolleyes

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-06-2009, 07:35 PM
Mesaj: #6
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
(08-06-2009 07:29 PM)Sebi Scris:  Cine o bagă mai repede în poartă, acela va câştiga meciul.Rolleyes

Nu cred in teoria asta...Rapiduletzu' nu este echipa care sa cada psihic dupa primul gol primit!

Cu prostul nescolarizat,te lupti un pic si ai scapat...dar duci o lupta colosala,cu prostul care are scoala Undecided
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-06-2009, 07:57 PM
Mesaj: #7
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Dar... Sa vedem ce o sa strige Gabi Safta, daca va fi 3-0 la pauza pentru Rapid... Wink

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-06-2009, 08:01 PM
Mesaj: #8
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
(08-06-2009 07:57 PM)Sebi Scris:  Dar... Sa vedem ce o sa strige Gabi Safta, daca va fi 3-0 la pauza pentru Rapid... Wink

O sa strige ceva "obiectiv" desigur... OLE...OLE...MULTUMIM RAPIDULEEEE Big Grin

Cu prostul nescolarizat,te lupti un pic si ai scapat...dar duci o lupta colosala,cu prostul care are scoala Undecided
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-09-2009, 12:40 AM
Mesaj: #9
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
(08-04-2009 11:55 PM)mircovucinic23 Scris:  Sa-si revina Unirea tocmai cu noi? Noi n-am facut niciodata doua meciuri bune la rand din ce tin eu minte.

Ete ca exact asta s-a intamplat Smile

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-09-2009, 05:05 PM
Mesaj: #10
RE: Etapa 2: Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti
Cristi Costache: "Se mai întîmplă ca echipa mai bună să piardă" Le doresc sa fie ei tot timpul echipa mai buna Smile

[Imagine: pic.php?mode=med&pic_id=7561]
Nu lasa pe maine ce poti face azi...lasa pe poimaine!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
4 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut