Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
11-22-2009, 04:32 PM
Mesaj: #292
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
"Să sperăm că s-au terminat victoriile Vasluiului"

"Feroviarii" nu sunt speriaţi de seria de şapte victorii consecutive ale moldovenilor şi vor să-şi păstreze poziţia de lider şi după această etapă.

"Să sperăm că s-au terminat victoriile pentru cei de la Vaslui. Au o echipă bună, iar rezultatele vorbesc pentru ei. Au mulţi jucători periculoşi, sunt vreo cinci fotbalişti ofensivi de calitate, care ne pot pune probleme. Am reuşit să-l recuperăm pe Kone şi este posibil să intre chiar din primul minut, în schimb nu o să pot conta pe Peralta şi Gabi Mureşan, care sunt accidentaţi. Ar fi frumos să rămânem pe primul loc şi după această etapă. Când am venit eu la echipă erau mulţi jucători cu cartonaşe galbene şi roşii, vom încerca să rămânem toţi în teren pănă la finalul fiecărei partide", a spus Andrea Mandorlini, care nu este de accord cu arbitrii străini în Liga I.

"Deocamdată abia acum încep să cunosc campionatul vostru şi fotbalul românesc în general, dar nu sunt de accord cu arbitrii străini în niciun campionat, pentru că aşa nu se poate progresa", a încheiat tehnicianul italian.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 11-22-2009 04:32 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
89 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut