Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
12-01-2009, 09:54 PM
Mesaj: #315
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Stăncioiu, neconvocat pentru meciul cu Copenhaga

"Feroviarii" sunt încrezători înainte de confruntarea cu FC Copenhaga de joi şi spun că pot repeta "isprava" din meciul tur.

"Nu se ştie ce va fi la Copengaha, important este ca noi să jucăm bine. Aş fi fericit să luăm cel puţin un punct. Pentru noi este un meci cam fără miză, dar poate acest lucru va fi în avantajul nostru. Sunt şanse mici să ne calificăm, important acum este să facem puncte pentru sezoanele viitoare. Chiar dacă pe arbitru îl cheamă Ceferin, sper să valideze golurile noastre, nu ca în tur când am avut anulat un gol", a declarat Iuliu Mureşan la plecarea spre Danemarca.

Clujenii au plecat la Copenhaga azi la ora 16.00. Nu au făcut deplasarea Mara, Mureşan (suspendaţi), Peralta (accidentat), Flores, Didy (fără drept de joc în grupe) şi Stăncioiu (neconvocat).

Este al cincilea meci din această toamnă în care Stăncioiu nu prinde lotul, după cele cu Alba (campionat), PSV şi Sparta Praga (Europa League) şi Gaz Metan Craiova (Cupa României). "Nu mă întrebaţi pe mine de ce nu am făcut deplasarea. Probabil sunt de ajuns doi portari. Oricum, eu nu vreau să plec de la CFR", a anunţat Stăncioiu, aflat pe lista neagră a lui Paszkany

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 12-01-2009 09:54 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
52 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut