Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Ceahlăul Piatra-Neamţ
12-15-2009, 08:11 PM
Mesaj: #162
RE: Ştiri Ceahlăul Piatra-Neamţ
Gheorghe Mulţescu a fost reconfirmat în funcţia de antrenor al nemţenilor

Antrenorul Ceahlăului, Gheorghe Mulţescu, a fost reconfirmat marţi în funcţie, după ce afirmase la finalul meciului cu CFR că va purta o discuţie lămuritoare în această privinţă cu preşedintele de onoare Gheorghe Ştefan.

"Am discutat cu domnul Ştefan şi mi-a spus ca în perioada de iarnă să mă gândesc la 7 jucători cu care să întărim lotul şi să putem să ne salvăm de la retrogradare. Singurul care va părăsi echipa în această iarnă este fundaşul turc Ersin, care nu a convins şi nu va mai fi prezent la reunirea lotului. Ne-am înţeles ca pe data de 4 ianuarie 2010 să facem vizita medicală la Bucureşti după care, până pe 25 ianuarie să ne pregătim pe plan local. După această dată ne-am propus un stagiu de jocuri amicale în Antalya", a spus Mulţescu.

După meciul din ultima etapă, cu CFR Cluj, scor 0-2, antrenorul a afirmat că va lua o decizie în următoarea perioadă în ceea ce priveşte rămânerea sa la echipă.

Ceahlăul Piatra Neamţ ocupă la finalul turului ultimul loc în clasamantul Ligii I, cu 10 puncte acumulate.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
RE: Ştiri Ceahlăul Piatra-Neamţ - gonen - 09-13-2009, 02:26 PM
RE: Ştiri Ceahlăul Piatra-Neamţ - Sebi Raducu - 12-15-2009 08:11 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
2 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut