Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
11-08-2009, 11:20 PM
Mesaj: #245
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
"Ne-am chinuit! Dacă şefii vor să dea pe cineva afară, ne strângem mâinile şi plecăm"

Fanii nu l-au iertat pe Conceicao şi au strigat iar demisia la pauza meciului cu Astra. CFR a fost salvată de Dubarbier, dar a tremurat spre finalul meciului. Intrat în locul eliminatului Nuno Claro, Stăncioiu a recunoscut că a fost o victorie chinuită. Portarul spune că fiecare trebuie să îşi vadă de drumul lui, dacă şefii vor să pună în practică ameninţările din ultimul timp!

"Probabil că nu merg mai multe la echipă, dar e bine că am câştigat. Au fost trei puncte obţinute cu chin, dar bine că am bătut. Nu cred că i-am salvat scaunul lui Conceicao. Era întreg ultima data când l-am văzut în vestiar. Caracterul oamenilor se vede la greu, dar din păcate în România nu se întâmplă aşa ceva şi suntem înjuraţi în aceste momente", a spus Stăncioiu

"Dacă şefii vor să dea pe cineva afară, ne strângem mâinile şi plecăm în direcţii diferite. Dar noi suntem o echipă", a incheiat portarul.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 11-08-2009 11:20 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
39 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut